UUDISED

 • Tegus augustikuine nädalavahetus Helsingis, olime külas põhjanaabrite Pingviini Cupil, kust kokkuvõttes II koht ! 🏆🇫🇮

Kaks päeva huvitavaid mänge nii vana tuttavate kui ka uute võistkondadega. Lõime ise palju väravaid, lasime omale ka mõne. Kuuest mängust 4 võitu ja kaks viiki, mitte ühtegi kaotust. Turniiri võidu nimel pidasime maha lõpus penaltiseeria. See meil küll seekord ei õnnestunud, aga kokkuvõttes mängisime kõva 2. koha välja sedasi turniiril 🥈

Saime uusi kogemusi ja uusi sõpru juurde.

Olime väga tublid !

 • Slovakkiast Fragaria Cupilt III koht !

Nädal aega juuli alguses jalkamelu Slovakkias Prešovi linnas mainekal noorteturniiril Fragaria Cupil. Viis mängupäeva täis huvitavaid ja emotsionaalseid mänge Slovakkide, Rumeenlaste, Albaanlastega. Platsil mängudes lõid välja alati lõunamaade temperament, tohutu mängutahe ja mängulust, kiirus ning võitluslikkus pallile. Mängudeväliselt jälle Slovakkide külalislahkus ja sõbralikkus. Kõike seda saatis kogu aeg selline mõnus 30+ kraadine kuumus. Saime väga huvitavaid ja häid mänge, kõva kogemuse. Teenisime mängudest nii võite, viike kui ka mõned kaotused. Harjusime selle palavuse ja hea korraldusega. Saime kogeda mängudes asju mida siin meil veel noorte mängudes ei rakendata. Näiteks 4 kohtunikuga mäng, mida hakkame kindlasti siin taga igatsema. Väga ladus mängude korraldus ja head tingimused. Kõige selle taustal ja kaasabil mängisime omale turniiri kokkuvõttes välja väga kõrge III koha. Lisaks sai meie väravavaht Karl-Toomas ka turniiri parima väravavahi tiitli.

Kaasas oli poistel igati abiks super seltskond vanematest, õdedest ja vendadest. Pärast mänge saime ka külastada kohalikke vaatamisväärsusi: elamus omaette oli maa-alune opaalikaevandus, Kõrg-Tatrate kõrguselt teise mäe Tatranska Lomnicale minek jne.

Kokku 3500 sõidukilomeetrit, mängudest super kogemus ja tulemus III koha näol, seiklused opaalikaevanduses ja Tatranska Lomnica mäel, hästi kift reisiseltskond ning Slovakkide külalislahkus !

Treeninglaager Lätis Liepajas ja Dobrecova Cup 15.- 19.06

Suvine koolivaheaeg algas väikese treeninglaagriga Lätis Liepajas, mille lõpus väga kõrgetasemeline turniir Läti ja Leedu võistkondadega Dobrecova Cup. Treeningutel saime väga heades tingimustes keskenduda just kvaliteedile. Treeningud tulid ka hästi selliselt välja. Vabal ajal olid huvitavad külastused kohalike vaatamisväärsustega ja mõnus olemine Liepaja rannas. Laagri lõpetasime kolme väga kõva mängupäevaga. Saime kõva mängukogemuse, proovida uusi asju ja uusi mängulahendusi. Nägime ära kust veel vaja treeningutel ja mängudes omal juurde panna et saada veel osavamaks ning kiiremaks oma tegemistes.

 • Käpylan Pallo Kevadturniir Helsingis 28.- 29.05 2022
🇫🇮

Osalesime Helsingis toimunud ühe Soome suurimal kevadturniiril: kus oli 680 võistkonda, 80 klubi ja 12000 mängijat. See oli meile selle kevad-suve hooaja esimeseks tõsiseks proovikiviks kolmest suurest ja tasemelt väga kõvast turniiride seeriast.

Oleme võtnud endale eesmärgiks panna ennast proovile kolme eri regiooni suurtel ja tasemelt kõvadel turniiridel: Soomes Käpylan Pallo kevadturniiril, Lätis Dobreova Cupil ja Slovakkias Fragarya Cupil.

Soomes pandi meid seekord kohe proovile nii oskuste kui võimete osas. Osalesime oma vanuse kõige kõvema tasemega sarjas. Vastasteks olid selle vanuse tugevamad Soome võistkonnad, kus mängud kruviti hästi tempokateks ja jõulisteks. Hätta me ei jäänud. Kahepäevase turniiri esimese päeva läbisime väga edukalt. Kolmest alagrupimängust võitsime kõik kolm ära, küll ka natuke endalegi üllatuseks. Need võidud ei tulnud aga kergelt. Väga palju jõudu ja energiat läks nendesse mängudesse meil igatahes. Esimesele edukale mängupäevale järgnes aga ka järgmine mängupäev oma varahommikuste mängudega. Seekord võttis meil natuke aega enda käima saamiseks. Eelmise päeva mängud olid veel kõvasti sees ja nii mõnigi vigastus eelmistest mängudest saaduna hakkas natuke meid ka segama. Lõpuks saime end ikkagi käima ja hoo üles. Kokkuvõttes kuuest mängust 4 võitu ja 2 kaotust. Sedasi küll 7. koht turniirilt seekord. Aga kohast olulisem oli hoopis see, kuidas me suutsime oma mängu mängida, oma trennides õpitut rakendada ja tugevatele Soome võistkondadele vastu saada ning neile põnevaid lahinguid pakkuda. See võibolla üllatas ka meid endeid natuke aga samas õppisime ja nägime ära mida on vaja veel omal juurde panna et oma mängudes veelgi paremaks ja osavamaks muutuda.

Kõik mängud olid väga vinged ja eriti selliste võidumängude emotsioon pärast oli ikka vägev, mängudes oli adrenaliin poistel laes.

Oli vahva ja tempokas nädalavahetus põhjanaabrite juures !

 • Koolivaheajad Käärikul laagrites ! (veebruar ja aprill)

Nii veebruari kui aprilli koolivaheaegadel olid poisid laagris Kääriku Spordikeskuses. Super koht super tingimustega.

Veebruari koolivaheajal toimus Matchcamp 2022. Hooajaeelses treeninglaagris said 6 erinevat võistkonda valmistuda uueks jalgpallihooajaks. Tehti kõvasti trenne, mängiti treeningmänge ja talletati tarkust (FysioCentrum, Karl Mööl Rabona Eesti)

Aprilli koolivaheajal olime oma grupiga ise laagris. Kvaliteetsed treeningud, uurisime taktikavariante, ammutasime mängutarkust. Saime nii mõneski asjas osavamaks ja targemaks, lisaks tuli juurde natuke jõudu ja kiirust ning kõiki neid tegevusi saatis meil murdumatu võistkonnavaim.

 • Soome Talveliiga hooajal 2021/2022 võidukalt ! 🇫🇮 🏆

Talv läbi sai osaletud 5 etapist koosneval Soome Talveliigal, kus mängud algasid novembris ja kestsid aprillini välja. Kõige lõpuks veel finaaletapp. Kõik mängud toimusid Helsingis, erinevates jalgpalli hallides.

Võistkondi kokku meie P2009 sarjas oli 27. Võistkondadest oli moodustatud 3 üheksast alagruppi. Mängisime A alagrupis kõik kõigiga läbi kust saime kirja 7 võitu ning ühe kaotuse. Sedasi võitsime oma alagrupi ära ja pääsu finaalturniirile. Finaalturniiri panime seekord täiskäiguga ja saime ka kindlad võidud. Selliselt tulime kokkuvõttes oma sarja P2009 esikohale 2021/2022 Soome Talveliigal.

Huvitav ja põnev liigaperiood oli. Iga kord olid mängud uute võistkondadega, mis muutis asja omakorda veelgi atraktiivsemaks, sest meile olid nad kõik ju tundmatud oma mängustiili poolest. Reisida Helsingi vahet saime kõvasti, mängida heades talvistes tingimustes ning põnevate vastastega palju väga huvitavaid mänge.

Kokkuvõttes saime väga kõva emotsiooni ja kogemuse ning mängupagasi põhjanaabrite võistkondadega sellelt sarjalt omale edaspidisteks tegemisteks kaasa !

Selle saavutuse üle oleme ise õnnelikud ja uhked !

 • Talviselt Pühapäevaliiga hooajalt kokkuvõttes II koht !

Neljast etapist koosnev Pühapäevaliiga on atraktiivne saaljalgpalli sari, kus käivad kompromissitud võitlused platsil ja platsi ääres.

Osalesime kolmel etapil kust kahest saime etapivõidud ja ühel jäime kolmandaks. Sedasi kokkuvõttes sarjas II koht. Kõik etapid olid oma mängude poolest hästi atraktiivsed ja põnevad. Iga meetri ja palli pärast käisid platsil kompromissitud võitlused. Mängud olid hästi tempokad ja nõudlikud nii füüsilise kui tehniliste oskuste poolest. Saime oma ülesannetega hästi hakkama !

 • Poistegrupp alustas uut aastat võidukalt ! 🏆

Poistegrupp alustas uut aastat kohe turniiridega Tallinnas Pühapäevaliigal ja Tartumaal Lähte Indoor Cupiga. Koolivaheaeg puhkuseks läks poistel seega täie ette, sest kohe pärast puhkust kahel turniiril järjest näidati häid mänge ning turniiridelt ka selle tulemusel väga head kohad. Pühapäevaliigalt turniirivõit ja Lähte Indoor Cupilt 3. koht. Vastased mõlemil turniiril olid kõvad ja seeläbi kujunesid ka mängud hästi tasavägisteks ja huvitavateks. Nii mõnigi poiss üllatas nendes mängudes nii ise ennast kui ka kogu oma võistkonda. Mängiti hästi ühtse tiimina, osavalt ja nutikalt.

Vägev uue aasta algus !

(jaanuar 2022)

 • Läbi terve talvise hooaja kuni kevadesse välja käime Soome Talveliiga etappidel.

Esimemel etapil startisime hästi. Võtsime mängudest maksimumi ja saime võidupunktid tabelisse kirja. Pikk tee on aga veel minna. Tõotab tulla põnev ja huvitav Talveliiga hooaeg. Mängud on kõik hästi tempokad ja tasavägised. Mängudes käib platsil võitlus iga mängumeetri ja iga palli pärast. Kõik võistkonnad on osavad ja kiired.

Ootame põnevusega juba järgmist etappi !

 • Osalesime Soome Talveliiga sügisturniiril Helsingis 🇫🇮

Helsingi on Soome pealinn ja Uusimaa ajalooline keskus. Helsingi paikneb Soome lõunarannikul Soome lahe kaldal. Pindala on 715,48 km², millest 214,61 km² on maismaad ja ülejäänud 500 km² veealad. Helsingis on üle 300 saare… …ei, me ei käinud ajalootunnis.

Tegime ise hoopis seal väikestviisi ajalugu.

Põnevad mängud, juba nii mõningad tuttavad näod vastas, meilt nutikad lahendused platsil, lõime ise parajalt palju väravaid ja mis peamine, hoidsime ise terve turniiri omal taga nulli.

Päeva lõpuks vormistasime selliselt omale seekord magusa turniirivõidu 🏆⚽️🥇

Väga vahva mängudepäev oli !

 • Külaskäik põhjanaabritest sõprade FC Viikingid juurde !

Käisime külas põhjanaabritest sõpradel üle lahe ! Osalesime traditsioonilisel FC Viikingite sügisturniiril Helsingis, Vuosaaris. Saime põnevaid ja tempokaid mänge, platsil saime kokku tuttavate võistkondadega. Mängudes lõime ise palju väravaid ja saime kuhjaga emotsioone. Mängudes näitasime häid ja huvitavaid lahendusi, palliga olime piisavalt osavad, mille tulemusena mängisime omale turniirilt välja kõrge 2. koha !

 • Kihnu laager !

Kärblane, kolastama, luus.lanti, massakas … see on ehtne Kihnu värk !

Tegime omale veel suvevaheaja lõpus laheda laagri Kihnus. Mõlemal õhtul kohalikega vahvad pallilahingud, ekskursioonid kastikaga mööda saart ning tuletorni ronimised, kalasupp, suitsukala, räimeleib. Teepeal juba uudistasime kuidas Kihnu Virve nimelise praami juhtimine käib ning palju muud huvitavat. Mõned trennid tegime ikka ka.

Mõnus ja omapärane koht see Kihnu ning muhe rahvas seal saarel.

Kihnu vahvad noored, kellega sai õhtuti unustamatud pallilahingud maha peetud !

 • Reval Cup !

Meie pikk turniiride nädalavahetus jätkus kohe peale Pärnu Cupi Tallinnas Reval Cupiga. Järgnesid kaks päeva täis kõvasid lahinguid palliplatsil. Esimese päeva lõpuks mängisime ennast poolfinaali. Teise päeva poolfinaalist viis tee finaali kus saime vastasteks Leedukate FK Margirise Vilniusest. Seekord küll napsasid Leedukad kõva mängu järel napilt ühe väravaga omale mängu ja ka turniirivõidu. Meile siis igati vägev II koht turniirilt kokkuvõttes. Päevad täis tempokaid ja võitluslikke mänge. Lõime ise palju väravaid, mõned lasime omale ka. Saime väga huvitavaid mänge ja palju häid emotsioone. Mõned sinikad ka, aga see ongi jalgpall ⚽️👍

 • Pärnu Cup !

Käisime suvepealinnas Pärnus vahval turniiril. Saime nii päikest kui tuult, vett ja vilet. Päeva lõpuks mängisime omale välja igati tubli III koha turniiri kokkuvõttes. See on meie üks lemmikturniire juba aastaid oma väga hea korralduse ja mängutingimuste poolest.

 • Saku Spring Cup !

Suviselt kuum ja pikk mängudepäev Saku Spring Cupil. Võitlesime välja nii mõnegi võidu, mõned viigid ja tuli ka sekka mōni kaotus. Näitasime terve see päev head ja võitluslikku jalgpalli. Nautisime täiega seda kuuma suvepäeva koos oma lemmiktegevusega Sakus !

 • Koostöö FysioCentrumiga !

Jätkub järjepidev koostöö FysioCentrumiga, kes käis testimas poiste kehalisi võimeid ja jalgpallile omaseid vigastusohtlikke kehapiirkondasid, et tuvastada võimalikud “nõrgad kohad”. Meile väga oluline ja vajalik koostöö, et kasvada tulevikus veel paremateks mängijateks.

 • Väravavahid treeningutel Tallinna Väravavahtide Koolis !

Meie väravavahid: Kahro, Karl-Toomas ja Martti, teevad trenne treenerite Pavel Londaku ja Artem Levizi juhendamistel ja valvsate pilkude all !

 • Meie !

Väikesed jalkategelased kes naudivad täiega oma tegemisi ja tunnevad sellest siiralt rõõmu !